Περιοδικό Πολιτικής Και Πολιτισμικής Παρέμβασης


Σε εποχές που βασιλεύει το ψέμα, η διάδοση της αλήθειας είναι πράξη επαναστατική
ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΩΝ"

< Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας | Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας > 
Συγγραφέας Μήνυμα
techadmin
Site Admin


Ένταξη: 14 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 21, 2007 12:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΩΝ" Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Το παρακάτω μήνυμα μου ήρθε με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ...
(προέρχεται απο τη σελίδα http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-8038.html)

----------------------------------------
Καλημέρα
Εχθές τις πρώτες πρωινές ώρες ο αδελφός μου έφυγε για το μεγάλο ταξίδι ...για την « Γειτονιά των Αγγέλων »

Εχθές στης 17/11 περίπου στις 00΄30 στην Πέτρου Ράλλη στο ύψος της Αγ.Αννης
Ένα CITROEN SAXO KOKKINO τον διαμέλισε και τον εγκατέλειψε.

Επειδή λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να γράψω περισσότερα και για να προλάβω
Οποίον φίλο θέλει να βοηθήσει ( γιατί δεν αποκλείεται ο εγκληματίας να προσπαθήσει να το φτιάξει από Δευτέρα πρωί) το KOKKINO SAXO είναι χτυπημένο εμπρός από τα μέχρι τώρα στοιχεία ...κομμάτια του αυτοκίνητου έχουν βρεθεί .

Οποίος μπορεί να βοηθήσει θα είναι πολύτιμο και οποίος μπορεί να το προώθηση σε άλλα sites που να το διαβάζουν φαναρτζήδες η αυτοί που πουλάνε ανταλλακτικά
Τον παρακαλώ πολύ να το κάνει γιατί εγώ δεν μπορώ.

Δυο αγγελούδια σε λίγη ώρα από τώρα θα ακούσουν το μεγάλο μυστικό που δεν το λέμε εδώ και 28 ώρες...

Αντίο αγαπημένε μου αδελφέ...

_________________
ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Παχύδερμο
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 22, 2007 10:52 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Το αυτοκίνητο δεν είναι τύπου Σάξο αλλά C3. Κόκκινο. Αυτά τουλάχιστον ειπώθηκαν χθες στις ειδήσεις. Ειπώθηκε επίσης ότι οι κάμερες της Π. Ράλλη κατέγραψαν το συμβάν. Αν είναι έτσι είναι ζήτημα χρόνου...
Επιστροφή στην κορυφή
konapo



Ένταξη: 28 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 373
Τόπος: θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 22, 2007 12:04 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Ναι, είναι πραγματικό το περιστατικό και πραγματικό το μήνυμα, δεν είναι chain letter. Μόνο που νομίζω πως η ίδια η οικογένεια έχει αλλάξει τις τελευταίες μέρες, προφανώς με βάση πληροφορίες, το μοντέλο του αυτοκινήτου από SAXO σε C3, κι έχει δημοσιευτεί σε διάφορα φόρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

 
Μετάβαση στη:  
Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες